Kuřácké potřeby

Informace

Katalog

Kategorie
Přibližný počet zápalek [ks]
Celková délka [cm]
Typ plynu
Balení - uvedená cena je za
Uvedená cena je za
Délka v roztaženém stavu [cm]
Napětí baterií [V]
Materiál vážící plochy
Počet vážících módů
Podsvícený display
Programovatelné Auto-OFF
Délka ponorné části [cm]
Druh náplně

Novinky

Agmo

Kuřácké potřeby

Bongy, bubblery, šlukovky různých materiálů, skleněnky, cigaretové papírky, cigaretové filtry, blunty, drtičky,  zapalovače, skleněnky, vaporizéry těch nejoblíbenějších a nejkvalitnějších značek. Také různé krabičky, schovávačky, přesné digitální váhy a různé čistící prostředky. V kategorii kuřáckých potřeb na Vás čeká opravdu pestrý a široký vý...

Bongy, bubblery, šlukovky různých materiálů, skleněnky, cigaretové papírky, cigaretové filtry, blunty, drtičky,  zapalovače, skleněnky, vaporizéry těch nejoblíbenějších a nejkvalitnějších značek. Také různé krabičky, schovávačky, přesné digitální váhy a různé čistící prostředky. V kategorii kuřáckých potřeb na Vás čeká opravdu pestrý a široký výběr...

Zobrazit

Kuřácké potřeby  Počet produktů: 1426

Podkategorie

 • Baličky cigaret

  Krásné baličky cigaret a vašich oblíbených bylinek, abyste měli pro své chutě vždy po ruce vše, co potřebujete. Baličky jsou opatřeny dřevěným rolovátkem, plničkou, držátkem na papírky a prostorem na tabák ve stylu dřevo nebo kůže. V nabídce naleznete také klasické rolovačky (kombajny) z kovu či plastu.

 • Blunty

  Blunt je vlhčený (ochucený nebo neochucený) tabákový list určený pro balení cigaret a jiných bylinek. Blunty z naší nabídky jsou vyráběny z prvotřídního tabáku a vyznačují se pomalým hořením, navíc aroma příchuti eliminuje případný nežádoucí zápach kouřené směsi. Nabízíme blunty jak bez příchutě, tak s mnoha štavnatými příchutěmi, kterým prostě nikdo neodolá. Blunty jsou většinou baleny v uzavíratelném zipovém sáčku po dvou nebo po třech kusech. Balení bluntů je velmi praktické - po rozbalení a vyjmutí bluntu je možné zbylý blunt opět uzavřít do zipového sáčku a zabránit tím jeho vysychání. K bluntům nabízíme také 100% přírodní celulózová lepidla, která pomáhají skvěle držet tvar. Doporučujeme dokoupit ke každému balení.

 • Bongy

  Nudí už Vás kouření šlukovek a dýmek? Vyzkoušejte některý bong z naší pestré nabídky. Nabízíme skleněné, kovové, keramické i akrylové bongy nejrůznějších tvarů, barev i velikostí. Bong je vlastně indická obdoba dýmky či šlukovky. Díky tomu, že se bong plní vodou, je v této vodě kouř ochlazován a čištěn. Právě díky tomuto jsou bongy tak hodně oblíbené a neměl by chybět ve výbavě žádného kuřáka. V naší nabídce najdete nejen obyčejné bongy, ale také bongy z exkluzivních řad, bongy Pyrex nebo Simax a mnoho dalších bongů, ze kterých si jistě vyberete. Pro jednodušší orientaci jsme je pro Vás rozdělili do několika podkategorií.

 • Bubblery

  Vybírejte z naší super nabídky bubblerů za skvělé ceny! Bubblery v naší nabídce jsou bongy vyrobené z boritokřemičitého skla Pyrex, které mají speciální tvar padnoucí přesně do ruky. Bubbler se plní vodou zhruba do 1/3 baňky a turbo je umístěno po levé straně. Většina bubblerů Pyrex má pevně vsazený kotlík, v naší nabídce můžete najít ovšem i bubblery s vyjímatelným kotlíkem. Vybírejte ty nejlepší bubblery Pyrex všech tvarů a barev a nebudete litovat...

 • Cigaretové filtry

  Cigaretový filtr je jedna ze základních pomůcek potřebných k balení cigaret. Cigaretové  filtry zchlazují kouř a zabraňují vdechnutí drobných částí kuřiva a také  díky nim nedochází ke zdeformování spodní části cigarety při kouření. Nejznámější  a nejoblíbenější jsou trhací cigaretové filtry Sroluj To! s nápaditými  obrázky. Cigaretové trhací filtry Sroluj To! jsou v podobě malého  bookletu (knížečky), který obsahuje 45 kusů trhacích cigaretových  filtrů. Filtry Sroluj To - resp. obrázky na jejich přední straně - jsou v  dostání v mnoha provedeních a tématických okruzích jako jsou edice Bob  Marley, Erotic, Hypnotic, Canna s konopnými listy a spoustu dalších..Další  oblíbené filtry z naší nabídky jsou filtry celulózové dostupné ve 3  velikostech (průměr 6, 7 a 8 mm), jejichž výhodou je schopnost redukovat  hladinu dehtu a nikotinu. Nabízíme také extradlouhé filtry Fly v mnoha designech nebo zcela nové filtry Tip tubes, které je možno  použít i vícekrát. Nabídka filtrů je opravdu široká, stačí si jen vybrat...

 • Cigaretové papírky, cigaretové dutinky

  Do základního vybavení každého kuřáka, který si rád zabalí cigaretu sám, jistě patří také kvalitní papírky pro balení cigaret. Nabízíme Vám více než 100 druhů cigaretových papírků té nejlepší kvality z různých materiálů a ve všech možných velikostech. Pro snadnější hledání jsme cigaretové papírky roztřídili do několika kategorií – krátké, dlouhé, rolovací papírky, papírky s různými příchutěmi (ochucené) a průhledné papírky (celulózové). Vybírejte ze známých značek jako jsou klasické papírky OCB, Smoking, ochucené papírky Juicy Jays, papírky Raw nebo Leda nebo méně známé, ale přesto velmi kvalitní papírky Job, Iria, Kulu apod.

 • Cigaretové špičky

  Ve Světě Orientu najdete mimo jiné také kostěné a dřevěné cigaretové špičky. Cigaretová špička je opravdu velmi nadčasová a stále oblíbená kuřácká pomůcka, které využijete nejen ke kouření cigaret bez filtru nebo k tomu, aby Vaše ruce nebyly cítit kouřem, ale také u toho budete vypadat opravdu stylově. Připravili jsme pro Vás cigaretové špičky různých délek a tvarů. Vybrat si můžete z klasických vyřezávaných dřevěných nebo kostěných cigaretových špiček.

 • Čistící prostředky

  Vyčistěte si svou šlukovku, vodní dýmku, bong nebo bubbler nejlépe po každém kouření. Především u složitějších tvarů kuřáckých potřeb se totiž velmi často v různých záhybech, hadičkách a malých prostorech velmi snadno usazují malé částečky kuřiva, které potom mohou negativně ovlivňovat chuť při každém dalším kouření. Nenechte si ujít také čističe Limpuro ve stejně pojmenované kategorii, která se nachází v příslušenství k vodním dýmkám.

 • Dárkové předměty pro kuřáky

  Nabízíme kvalitní dárky pro kuřáky nejen ve stylu Rasta. Naleznete tam širokou nabídku textilních plakátů s různými motivy Bob Marley, listy marihuany, rasta nebo peace motivy, ying yang a mnoho dalších super plakátů..Dále také vtipné předměty Cannabuds, Funguys a velký mix dárkových kuřáckých potřeb jakou jsou zapalovače, různé druhy popelníků apod. 

 • Drtičky

  V této kategorii naleznete široké spektrum drtiček vyrobených z různých materiálů (dřevěné, plastové, kovové- ty pro Vás máme v nabídce ve dvou kategoriích a to v klasických kovových drtičkách, ale také v luxusních kovových drtičkách CNC, ale také zde naleznete elektrické drtičky a nože na krájení bylinek). Drtičky jsou velikým pomocníkem při zpracování Vašich oblíbených bylinek.

 • Krabičky

  U nás najdete širokou nabídku krabiček na tabák různých velikostí, značek a hlavně s různými motivy. Krabičky slouží k uchovávání tabáku a různých bylinek, ale dají se využít prakticky na cokoli. Kromě klasických kovových krabiček s různými rasta motivy, ale i obyčejnými obrázky smajlíků, lebek, Ying Yang apod., naleznete v této kategorii také velmi oblíbené "cvakací" krabičky Click-Clack, které jsou rovněž opatřeny širokou škálou obrázků. Stačí si pouze vybrat..

 • Obaly pro papírky a Blunty

  V této kategorii se nachází veškeré kovové i plastové obaly sloužící k úschově, ochraně a pohodlnému přenosu papírků, bluntů, ale i skleněnek a balených cigaret. Kovové obaly na cigaretové papírky King size chrání papírky před zmačkáním a zpřehýbáním a jsou zdobeny atraktivními potisky (např. rasta motivy, Che Guevara, Elements, OCB, Smoking atd.). Obaly pro blunty a balené cigarety - tzv. BluntPac, PartyPac a TightPac jsou velmi praktické pomůcky sloužící k úschově balených cigaret - obaly jsou vzduchotěsné (nepropouští zápach) a vodotěsné. Nejznámnějšími a nejprodávanějšími obaly, které jsou určené pro skleněnky nebo balené cigarety, jsou plastové obaly kónického tvaru - Joint Tubes.

 • Plničky cigaretových dutinek

  Plničky pro výrobu cigaret pomocí cigaretových dutinek.

 • Přesné digitální váhy

  Nabízíme kvalitní a velmi přesné digitální váhy, které váží s přesností až 0,01 gramu.  Digitální váhy nabízíme ve velkém množství různých značek, rozlišení a váživosti. Pro pohodlnější výběr jsme digitální váhy rozdělili podle jejich přesnosti vážení na (0,01 g, 0,02 g, 0,05 g, 0,1 g, 0,5 g). Kapesní digitální váhy jsou určeny pro kontrolní vážení v provozu, nikoliv při prodeji. Kapesní digitální váhy jsou hojně používány ve skladech a přípravnách zboží (pro vážení drobných předmětů - jako jsou třeba korálky, vykuřovadla, byliny...) a také v čajovnách (při přípravě čajů nebo při inventurách). Kapesní váhy mají dle typu i různé přídavné funkce jako například tárování, výběr z vážících jednotek, nebo kalkulačku. Všechny digitální váhy v naší nabídce jsou kalibrovatelné, váhy dodáváme vždy s českým návodem a záručním listem. Doba záruky vah je 2roky.

 • Pouzdra Ryot

  Pouzdra Ryot Vám můžeme doporučit k ochraně Vašich skleněnek, skleněných šlukovek Pyrex a jiných kuřáckých potřeb při nechtěném pádu a přenášení. Pouzdra jsou vyrobeny z odolného materiálu a jsou se zipem pro snadnou manipulaci. Pouzdra Ryot jsou totiž speciálně polstrovaná pouzdra, která jsou navíc vyztužená a uvnitř naleznete spousty přihrádek pro všelijaké kuřácké pomůcky.

 • Schovávačky

  Schovávačky slouží k úschově věcí, které nemá nikdo najít. Ať už jsou to klíče, peníze, léky, cennosti nebo třeba cigarety. Skvělým příkladem takovýchto schovávaček jsou schovávačky imitující klíčenku “náboj“, tužkovou baterii nebo například šroubovák! Už žádné obavy při nalezení Vašich tajemství.

 • Skleněnky

  Na našem eshopu nabízíme více než 100 druhů kvalitních skleněnek různých tvarů, barev a velikostí. Vyberte si obyčejné skleněnky z čirého skla, stylové barevné skleněnky, skleněnky Pyrex, které mění barvu při kouření nebo vysoce odolné skleněnky Simax z tvrzeného skla za bezkonkurenční ceny. Skleněnky prodáváme buď samostatně nebo v celých sadách, které jsou za ještě výhodnější ceny.

 • Šlukovky

  V naší nabídce naleznete velmi velké spektrum kovových, dřevěných, skleněných, keramických, kostěných, bambusových nebo elektrických šlukovek nejrůznějších velikostí, tvarů a barev s jednoduchými či ozdobnými motivy. V nabídce naleznete také exkluzivní šlukovky, které mají spousty vychytávek a zpříjemňují tak kouření. Ke šlukovkám nabízíme samozřejmě také doplňky jako jsou sítka do šlukovek, které zabraňují vdechování částiček kuřiva, či náhradní kotlíky (vklady). To vše a ještě více naleznete v našem Světě Orientu.

 • Tabáky pro balení cigaret

  Cigaretové tabáky pro ruční balení cigaret, ale také pro plnění dutinek. Velmi oblíbené značky Javaanse, Golden Virginia, Drum Bacco. Sortiment také doplňují levnější tabáky značky Viceroy a Route 66. Většina tabáků z naší nabídky je určena pro ruční balení do papírků.

 • Vaporizéry

  Ještě jste se nikdy nesetkali s vaporizérem? Vaporizér je moderní přístroj, který slouží k inhalování účinných látek z bylin. Rozdíl mezi vaporizéry, dýmkami, bongy apod. je opravdu zásadní. Vaporizér totiž narozdíl od dýmek zahřeje bylinku pouze na takovou teplotu, kdy dochází k odpařování účinných látek a do plic se nám tedy nedostávají nebezpečné karcinogenní látky jako je dehet nebo oxid uhelnatý. Díky vaporizéru tedy můžete kouřit o poznání zdravěji. Většinu vaporizérů je nutno zapojit do elektrického zdroje, některé ovšem fungují také na baterie. V naší nabídce můžete najít především nejoblíbenjěší vaporizéry Volcanoale také vaporizéry Vapir, Herbal Air, Arizer, Eclipse, vaporizéry BC nebo kapesní vaporizéry Iolite, plnitelné butanem. Nabízíme také náhradní díly a další příslušenství k vaporizérům.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 1426 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 1426 položek
} }