Nabili byste si do vodní dýmky mrkvový tabák?

Nabili byste si do vodní dýmky mrkvový tabák?

autor: | Srp 17, 2021 | Vodní dýmky | 0 komentářů

Každý z nás má trochu jiné chutě a existuje přesně tolik chutí, kolik je nás, kuřáků vodních dýmek. Proto mezi tabáky do vodní dýmky najdeme snad každou myslitelnou příchuť ovoce a koření, abychom si všichni mohli najít svou top kombinaci. Nad některými příchutěmi si ale musíme zaťukat na čelo. Tak schválně, jestli byste si zakouřili tyhle tabáky…

Napadlo by vás kouřit salát?

Pokud bychom měli hlasovat, která příchuť tabáku je nejšílenější, nejvíc bodů by rozhodně získala příchuť Carrot, nebo Cucumber. Možná jsou to skvělé tabáky pro vegetariány, protože nikdo jiný snad nemůže toužit po tom, kouřit ze své vodárny salát složený z mrkve a okurky.

Výrobci tabáků do vodnic ale myslí i na ty z nás, kdo vášnivě milují pizzu nebo pseudoitalskou kuchyni. Stačí si do vodní dýmky nabít tabák s příchutí Oregano a hned máte v puse malou Itálii. A když pak budete vařit těstoviny a dojde vám oregano, možná můžete použít své kuřivo.

Pokud nedokážete odolat ničemu sladkému, určitě si musíte zakouřit Sweet Start, protože to je tabák, který chutná jako cukrové bonbony. A k němu si můžete přimíchat trochu příchuti Bubble Gum. Pak se bude chuť cukrátek dokonale doplňovat s chutí žvýkačky a cukrové kóma je zaručeno.

Vodku s energeťákem nemusíte jen pít

To už je moc, říkáte? Tak si zakouříme něco ostřejšího. Mnoho tabáků do vodních dýmek má příchuť alkoholických nápojů. Například Beer. Je jistě záslužné vyrábět tabák s příchutí piva. Ale co je to vlastně za pivo? Světlé, černé, nebo snad kvasničák? Co vlastně můžeme od této příchuti očekávat?

Raději se přesuneme k jednoznačnějším alkoholickým pochoutkám. Mezi tabáky do vodních dýmek najdete nekomplikované příchutě jako Whiskey, Cognac, Brandy, ale také Mochito, Cosmopolitan a desítky podobných. Co je alarmující, je rozhodně Vodka. Jak může mít tabák příchuť něčeho, co samo žádnou chuť nemá?

Z vodkového tabáku si ovšem raz dva vykouzlíte velmi zajímavý koktejl, když ho nabijete společně s příchutí Energy Drink. Vsadíme se, že vodku s energeťákem si sem tam dopřejeme všichni, no ne?

Bylinkové tabáky neobsahují žádný tabák

Také máme možnost spojit klasické odpolední popíjení kávy s kouřením vodárny. Stačí jen nabít tabák s příchutí kávy. Že je na vás káva moc silná? Tak pro vás je tu příchuť Cappuccino, myslí se vážně na každého. Je libo něco sladšího? Sáhněte po tabáku Cola.

Pro zaryté vegetariány tu byla mrkev a okurka, ale co kuřáci dýmek, kteří preferují čisté přírodní příchutě? Ani ti nepřijdou zkrátka. Existují čistě bylinné směsi pro kouření ve vodních dýmkách. Tyto tabáky jsou chuťově jemnější a paradoxně vlastně žádný tabák neobsahují. Jsou to jen bylinky a jejich složky.

Příchuť, která imituje konopí

Pokud byste se s bylinkami cítili málo přírodní, nabijte si dřevité příchutě. Mezi tabáky do vodnic nesmí totiž chybět ani cedrové dřevo nebo borovice.

A kdyby se vám dřevo zdálo málo aromatické, zkuste Cannabis. Jde o tabák do vodní dýmky s příchutí konopí. Skládá se ze dvou složek – zcela suchého virginského tabáku a konopného ochucovadla. Můžete si tedy namíchat tak silnou chuť, jak si jen budete přát.

Ptáte se, proč by někdo chtěl kouřit tabák s příchutí konopí? Nemáme nejmenší tušení.  A co nejšílenějšího jste měli ve své shishe nabito vy?

Zdroje obrázků:

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flickr_-_DavidDennisPhotos.com_-_Prince_Molasses_Shisha_Tobacco.jpg
http://www.kingoftobacco.com/assets/Image/Product/detailsbig/CIG045.jpg
http://www.hookahnection.com/wp-content/uploads/2013/08/Al-Tawareg-Beer-Falvor-Hookah-Tobacco-Review.jpg
http://ep.yimg.com/ay/yhst-10349812233012/pharaoh-s-hookah-tobacco-250g-pouch-in-acrylic-jar-cherry-cola-3.gif
http://www.kingoftobacco.com/assets/Image/Product/detailsbig/CIG073.jpg