Vyberte si tu svoji dvojkombinaci tabáků do vodních dýmek

Vyberte si tu svoji dvojkombinaci tabáků do vodních dýmek

autor: | Srp 21, 2021 | Vodní dýmky | 0 komentářů

Možná už jste si to sami vyzkoušeli, možná vás tento objev ještě čeká, ale co se týče tabáků do vodnice, dají se kombinovat jakékoliv příchutě. Záleží jen na vaší fantazii a momentální náladě. Dalo by se říct, že namíchat si tabák je jako volit hudbu podle rozpoložení. My vám přinášíme pár osvědčených, ale i pár překvapivých kombinací, které můžete vyzkoušet.

Výrazných tabáků dávejte méně

Když budete experimentovat s mícháním příchutí tabáků do vodní dýmky, občas bude výsledek vážně nechutný. Ale občas se vám podaří trefit do černého. Záleží nejen na příchutích, ale také poměru jednotlivých tabáků. Ten se nedá moc předepsat, je závislý nejen na síle tabáku, ale i na chuti každého kuřáka.

Obecně můžeme jen říct, že čím je příchuť výraznější a aromatičtější, tím méně byste jí měli do směsi dát.  Míchání tabáků do vodní dýmky je zábavná alchymie, brzo budete mít ideální množství do směsí v oku. Hlavně mít vždycky čistou vodnici, aby vám dým nechytil pachuť.

Máte rádi mýdlo?

Pokud máte tak trochu apetit ovocné mušky, zachutná vám kombinace vanilka + banán. Má lehkou, ale nasládle plnou chuť.

Zajímavá kombinace, která rozhodně není pro každého, je růže + jablko. Růže je třeba dát do vodní dýmky jen maličko, je hodně aromatická. Výsledná chuť je zvláštní, jakoby lehce mýdlová.

Silně aromatická kombinace je jablko + mandarinka. Příjemně nakyslá chuť a hutný kouř.

Pro malé procento fajnšmekrů bude zajímavá růže + banán. Růže je velmi výrazná, banán ji dokáže zjemnit. Výsledkem je nepopsatelná chuť a hustý dým.

Nikoho asi neurazí hroznové víno + třešeň. Příjemně aromatická chuť, ale nic výstředního.

Některé kombinace jsou prudce návykové!

A chtěli byste něco výstředního? Tak to doporučujeme kombinaci máta + lékořice. Ale pozor, zdá se vražedná a je totálně návyková. Máty dejte méně, je silná, i tak bude lékořici příjemně chuťově chladit.

Pokud jste na sladké, nabijte si do vodní dýmky banán + karamel. Karamel dokonale podtrhuje chuť banánu.

Pro milovníky různých ochucených latté je volba jasná. Káva + vanilka je dekadentní dobrota, stejně jako káva + karamel. Takovým tabákům do vodnice nemůže srdce hipsterského kafaře odolat.

Máte rádi banánky v čokoládě? Tak si zkuste namíchat banán + chocomint. Jako byste žmoulali to dobroučké želé v křupavé polevě…

Naopak slabší, ale chuťově příjemné pokouřeníčko dostanete kombinací banán + višeň + kokos.

Dalším silným mixem tabáků do vodnice je kokos + citron. Velmi výrazná chuť a hutný dým.

Kyselé a hořké osvěží v parných dnech

Osvěžení v letních dnech a příjemnou nasládlou chuť dokáže zajistit kombinace máta + čoko. Pokud nejste alergičtí na tyto příchutě, určitě vyzkoušejte.

Sladkokyselou chutí vás určitě dostane mix hrozen + cola.

Další nakysle osvěžující chuť získáte smícháním tabáků jablko + mandarinka. Velmi aromatické pokouřeníčko s hustým čmoudíkem.

Pokud patříte mezi ty, co to mají rádi spíš hořké, tak běžte rozhodně do mixu višeň + grep. Hořkost grepu dokonale doplňuje nasládlou třešeň.

Pochopitelně nemusíte zůstat pouze u experimentálního mísení dvou příchutí. V jednoduchosti je sice krása, ale běžně se míchá i více příchutí tabáků do vodních dýmek. To si však necháme zase na příště. Zatím se máte na čem vyřádit…

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/static/uploads/photo/2013/02/17/12/24/fruits-82524_640.jpg