6 aktuálně nejpopulárnějších odrůd marihuany

6 aktuálně nejpopulárnějších odrůd marihuany

autor: | Srp 30, 2021 | Kouření, Konopí | 0 komentářů

Je těžké vybírat nejlepší odrůdy marihuany, protože každý preferujeme něco jiného. Výrazným aspektem kvality je rozhodně jejich léčivý potenciál, ale mnoho z nás ocení také krásu jednotlivých rostlin. Kdo někdy viděl fialově prokvetlou palici, třpytící se pryskyřicí jako šperk, dá nám za pravdu. Naštěstí existují různé žebříčky popularity jednotlivých odrůd.

Proti nechutenství spolehlivě fungují skautské sušenky

#1 Jack Herer patří mezi úplně nejoblíbenější odrůdy marihuany a je pověstný vynikajícími léčivými účinky. Hustost jeho palic je přiměřená, takže se krásně zpracovávají. Voní i chutná velmi výrazně, až kořeněně. Jméno tato odrůda získala po slavném spisovateli, kterému se také přezdívá konopný císař.

#2 Girl Scout Cookies je velká paráda. Oblíbenost této odrůdy spočívá hlavně v tom, že vám úžasně prodlouží vnímání času. A myslíte si, že jste si někdy předtím užívali jídlo? Ne tak, jako po tomhle konopí. Pokud si hlídáte linii, těmto skautským sušenkám se rozhodně vyhněte. Dokážou spolehlivě vyléčit každé nechutenství.

#3 Super Silver Haze je v mnoha ohledech jedna z nejlepších odrůd. Dokonalá chuť, vůně, hustota palic i produkce pryskyřice. Takhle úžasná tráva má jen jednu nevýhodu. Její léčebný potenciál je omezený, protože vás okamžitě dostane úplně mimo, což nebývá během léčby žádoucí.

Skywalker vás možná vezme do vesmíru, ale Boží dar vás odpálí

#4 Durban Poison klame názvem. Není to žádný jedovatý dryák, ale velmi povznášející odrůda marihuany. Je celosvětově ceněna pro chuť, která připomíná anýz a lékořici, ale hlavně pro neskutečně aktivní stav po vykouření, který vám umožní dohnat nějaké resty na to do listu.

#5 Skywalker vás vezme na skutečnou cestu vesmírem. No ano, nemohli jsme si tu narážku odpustit, ale je zcela na místě. Tyhle palice mají příjemnou ovocnou chuť i vůni a díky svým účinkům jsou dokonale vhodné k léčbě nespavosti nebo stresu.

#6 God’s Gift je skutečným božím darem. Má pekelně vysoký obsah THC, šílených 18-22 %. Proto to není matroš není pro každého. Díky své síle má ovšem velkou léčivou moc. Veškerou bolest, úzkost, křeče nebo stres jsou s tímhle konopím rázem pryč. Navíc má příjemnou příchuť hroznů a citrusů.Zdroje obrázků:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b8/a4/bd/b8a4bdd05da1de79e808792315e1156a.jpg
http://thefarmacist.com/wp-content/uploads/2010/10/jack2.jpg
http://blog.sfgate.com/smellthetruth/files/2013/12/sunset-sherbet-.jpg
https://btl.co.za/wp-content/uploads/super-silver-haze.jpg
http://40.media.tumblr.com/f84ebaf1f25ca9a0a5c0f210705de40e/tumblr_mhzdvpy0E61s44y1jo1_1280.jpg
http://www.medicalmarijuanastrains.com/wp-content/uploads/2009/11/bluecheese-a-2.jpg
http://www.greendoorsf.com//images/medical/medi2L59.jpg