Nejprodávanější výrobci vodních dýmek

Nejprodávanější výrobci vodních dýmek

autor: | Zář 11, 2021 | Vodní dýmky, Recenze | 0 komentářů

Už mnoho let není u nás prodej vodních dýmek undergroundová záležitost. To s sebou nese mnohé výhody. Bez problémů seženete vodnice od nejlepších výrobců a nemusíte se obávat, že už nikdy neseženete náhradní díly. Tihle výrobci vodních dýmek jsou u nás jednoznačně nejoblíbenější pro skvělý poměr kvality a ceny.

Češi mají rádi dýmky Aladin

V oblibě u nás bezkonkurenčně vedou vodní dýmky Aladin. Patří mezi novou generaci vodáren, které se zaměřují nejen na kvalitu výroby, ale také velmi dbají na design. Díky tomu jsou hodně napřed s obrovským výběrem barev, propracovaností detailů a množstvím vizuálně se lišících řad.

Tato značka dokáže perfektně skloubit tradiční výrobní postupy s nemalými nároky na kvalitu a design, které jsou typické pro současné milovníky dobrého kouře. Aladin věnuje vývoji svých dýmek pečlivou pozornost, drží si stálou laťku kvality i preciznosti provedení, ale také inovuje designy.

Každá dýmka Top Mark je originál

Vodní dýmky Top Mark byly první, které se na našem trhu historicky objevily a následují čistou arabskou tradici. Jsou klasikou mezi vodními dýmkami, které se u nás prodávají, a jsou nesmírně oblíbené. Kromě vysoké kvality v sobě spojují tradiční, ale přeci jen variabilní design a velmi příznivou cenu. Oblíbené jsou také kvůli otočným vodním dýmkám, které se vyznačují neuvěřitelnou stabilitou.

Typická vodní dýmka Top Mark má ručně vyráběnou a ručně malovanou, nebo pískovanou vázu. Taky má stále původní gumové těsnění a značka celkově zůstává u ruční výroby. Každý kus je tedy originál, který je v době výrobních linek příjemným osvěžením, včetně autentických optických nedokonalostí.

Sahara Smoke jsou dýmky pro náročné

Dýmky Sahara Smoke patří mezi velmi luxusní vodní dýmky. Jsou vyráběny v Americe a vyznačují se nadčasovým designem i zpracováním, kvůli čemuž jsou vhodné i pro ty nejnáročnější milovníky vodáren. Jejich vázy jsou z masivního skla, které je velmi dekorativní, ale také dodává dýmkám stabilitu.

Tyto dýmky jsou oblíbené také pro svou jednoduchou rozebiratelnost a tím pádem také velmi snadnou údržbu. Některé typy dýmek Sahara Smoke poskytují možnost udělat snadno z jednohadicové dýmky až čtyřhadicovou pouze prostřednictvím redukce.

Dutch popírají pravidlo, že malé vodnice jsou špatné

Pokud hledáte dokonalý dárek pro kuřáka vodních dýmek, můžete přestat. Malé jednošlauchové vodní dýmky Dutch jsou to pravé. Vyrábějí se totiž přímo v překrásném dárkovém balení. Zdobená plechová krabička obsahuje barevně sladěnou vodní dýmku.

Dutch patří mezi kvalitní vodní dýmky, které jsou snadno přenosné, lehké a jednoduše rozebiratelné. Svými vlastnostmi potvrzují, že i malé dýmky mohou přinášet potěšení z dobrého kouře. Díky široké škále barev jsou také krásným designovým doplňkem, který potěší každé oko.

Zdroje obrázků:
https://www.flickr.com/photos/jankroemer/432348295
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSv2FwJAWtlxGY9eQeKkiP78gbAUf5W9vAoCvlbPQn0xYCvvwop
http://www.shanti.cz/Files/Novinky/dymky-topmark-400.jpg
http://gomwi.com/img/slideshow_img/52_Sahara%20Smoke%20.jpg
http://www.zla-zla.com/hr/zlashtek/sites/default/files/imagecache/product_full/06945G.jpg