6 nejbizarnějších výrobků z konopí

6 nejbizarnějších výrobků z konopí

autor: | Zář 28, 2021 | Konopí | 0 komentářů

Jsou státy, kde je kouření konopí zcela legální a také státy, kde se začalo využívat pro léčbu. Každopádně je marihuana populární rostlina a její proslulost roste. Díky tomu se vyrábí také čím dál víc produktů z konopí, nebo s obsahem THC, zejména právě pro lékařské účely. Některé z nich jsou ovšem naprosto šílené.

Sušené maso, po kterém budete pořádně sjetí

THC je rozpustné v tucích, takže bude účinné v jakékoliv formě s jejich přítomností. Různé buchty a koláčky už jsou stará klasika, ale pokud byste vyznávali třeba paleo, chtěli byste něco s méně sacharidy. Právě pro vás je tu sušené hovězí, napuštěné THC olejem. Obsahuje tolik kanabinoidů, že se opravdu hezky sjedete.

THC limoška pro pacienty

V Americe si potrpí na různé limonády a tak si řekli, že nějakou dopřejí i pacientům, co užívají na předpis cannabis. Kouření jim totiž přišlo nudné, tak vyrobili Canna Colu pěti různých příchutí. Každá z nich má v sobě slušný obsah kanabinoidů.

Nenápadný sprej pod jazyk

Další vychytávkou pro ty, co dostávají trávu na předpis, je konopný sprej. Vyrábí se z ekologicky pěstovaných palic, z nichž se THC extrahuje do alkoholu a glycerinu s medem. Výsledkem je kapalina, která se plní do sprejů, co vypadají jako pera. Stačí si pak jen stříknout hezky pod jazyk.

Zelená pizza šetří čas

V kanadském Vancouveru si řekli, že využijí hladu, který má člověk, když si zahulí, a rovnou to spojí. Tím, že se zkombinuje marihuana s pizzou, se prostě ušetří čas. THC pak do pizzy dostávají dvěma způsoby. Pokud máte předpis na marihuanu, můžete si nechat na pizzu dát olivový olej s THC, nebo si dopřát zálivku z nadrobené trávy.

Skutečně infarktová káva

Zkombinovat kofein s THC mohl jen ďábel. Zvlášť, když nejde jen o zrna s přídavkem konopných semínek, ale skutečný obsah kanabisového oleje a čerstvé arabiky. Tohle kafíčko musí být opravdu pořádný nářez.

Vepříci, krmení konopím

Nejpraštěnější je bez pochyby vepřové maso z prasat, která byla krmena zbytky po sklizni konopí. Jejich maso přijme konopnou chuť a pak se prodává za pěkně mastné částky. V tomto mase není žádné aktivní THC, protože ho čuníci metabolizují (ačkoliv úplně jisti si vědci nejsou), přesto se na něho doslova stojí fronty… No tak dobrá, jsou na něho dlouhé pořadníky.

Zdroje obrázků:
http://plugcitarios.com/wp-content/uploads/2012/07/Refrigerante-Canna-Cola.jpg
http://culinarycannabis.org/wp-content/uploads/2011/03/oils.png