Jaká je nejlepší kapesní balička na cigarety?

Jaká je nejlepší kapesní balička na cigarety?

autor: | Říj 2, 2021 | Kouření | 0 komentářů

Kupovat si balené cigarety je pochopitelně mnohem pohodlnější, než si je balit. Existují ale důvody, proč mnoho z nás preferuje právě balení cigaret. Pro někoho jde o úsporu peněz, jiný si zase chce vychutnat skutečný tabák bez mnoha zbytečných příměsí, které mají za úkol pouze zlevnit výrobu cigaret a ničí jejich chuť.

Dopřejte si tabák podle své chuti

Pokud byste rádi levnější, ale lepší pokouřeníčko, vlastně k tomu nepotřebujete nic moc složitého. Stačí si pořídit cigaretové papírky, kvalitní tabák, který se vám bude zamlouvat, a baličku cigaret. Pokud si neradi z úst dolujete kousky tabáku, mohou se vám hodit i cigaretové filtry. Existuje také možnost balit si doma na elektrických baličkách a třeba místo papírků použít dutinky, ale o tom až někdy příště.

Můžete si pochopitelně balit i ručně, ale baličky cigaret vám práci velmi usnadní. Mnoho z nich slouží pouze k onomu jedinému účelu – ubalíte si na nich cigaretu. Někteří výrobci baliček však vidí trochu dál a dokážou si představit obtíže kuřáka, který má rázem kapsy plné kuřáckých potřeb a neustále je ztrácí.

Pokud nechcete bez přestání po kapsách hledat tabák nebo papírky, tak právě pro vás jsou určeny velmi praktické rolovací stanice. Jsou to baličky cigaret, které mají kromě své primární funkce také kapsy pro všechny vaše kuřácké potřeby.

Konec zuřivému hledání papírků

Dnes už legendární a prakticky nejprodávanější jsou luxusní a praktické kapesní baličky Kavatza. Nejenže si do nich můžete uložit papírky, tabák, filtry a zapalovač, ale tyto rolovací stanice jsou vyráběny pouze z přírodních materiálů – z pravé kůže a dřeva.

Baličky Kavatza mají dřevěné rolovátko a plničku cigaret, držátko na papírky, prostor na váš oblíbený tabák a kapsy na další potřeby. Jednoduchý kožený design působí nenápadně vkusně a je jednoduché ho sladit s jakýmkoliv osobním stylem.

Ostatně baličky Kavatza vznikly právě jako řešení problému s kouřením. Christos Pissas a Nicole Nocke si občas rádi zakouřili a rádi si cigarety také sami balili. Jenže pak všude trousili tabák a neustále nemohli najít své kuřácké propriety.

Od neforemné krabičky k elegantní kůži

Když zase jednou nemohli ani za nic najít cigaretové papírky, řekli si dost. Je čas na změnu. A vymysleli si něco jako krabičku na balení cigaret, kam si mohli schovávat také všechny své kuřácké potřeby. První baličku cigaret vyrobili ještě v dílně svého kamaráda a pojmenovali ji Original Kavatza. Kavatza je totiž řecký výraz pro úkryt. Najednou bylo balení spíš radost než marné a frustrující hledání papírků. Ale krabička byla ještě trochu těžkopádná, a pokud chtěli Christos a Nicole někam vyjet, nebyla praktická. Naštěstí k nim přišla inspirace podruhé a zkusili tentokrát baličku ušít z kožených kousků. A tak spatřili světlo světa baličky na cigarety Kavatza jak je známe dnes.

Zdroje obrázků:
https://pixabay.com/static/uploads/photo/2012/03/01/01/07/tobacco-19997_640.jpg
http://www.originalkavatza.com/gallery
http://www.shanti.cz/Files/Novinky/kavatza-400×400.jpg