12 nejšílenějších konviček na čaj

12 nejšílenějších konviček na čaj

autor: | Říj 14, 2021 | Čaje, Recenze | 0 komentářů

Popíjení čaje a pořádání čajových dýchánků bylo vždycky populární společenskou aktivitou. Zvolená čajová konvice nebo souprava má na chuť čaje docela vliv, navíc vyjadřuje také něco o osobnosti majitele. Jací lidé by asi používali tyto praštěné konvice?

Držák na rtěnky

Takovouhle konvičkou na čaj byste okamžitě získali pozornost každé dámy, protože vypadá jako držák na rtěnky. Otázkou je, zda by to byla pozornost pozitivní.

Ladná labuť

Možná je trochu zvláštní, ale ladnost a harmonický design labutí konvičce nemůžeme upřít. Tuto kreativní konvici má na svědomí designér Adam Hammerman.

Tak trochu noční můra

Pro milovníky hororu a moderního designu je konvice na čaj z keramiky a nerezové oceli, která vypadá jako oční bulva, doslova povinností. Nemůžeme ovšem zaručit, že z ní bude chtít nějaká návštěva skutečně nalít čaj.

Čaj z keramického mobilu?

Tak to už je docela vrchol šílenství. Kdo by chtěl v něčem takovém dobrovolně připravovat čaj a ještě ho pít?

Dámská kabelka na čaj

Říká se, že v dámské kabelce se dá najít všechno, tak proč vlastně ne čaj? Tohle je alespoň skutečně plnohodnotná čajová konvice, protože má zabudované i sítko.

Záhrobní set

Máte-li nepřemožitelné sklony k morbiditě, určitě rádi nabídnete návštěvě čaj z kostlivé čajové konvičky. Dokonce tu nechybí ani šálky, cukřenka a nádobka na mléko. Jen nevíme, jestli vás někdo po takovém čaji o páté navštíví znovu…

ET volat domů

Tahle bizarní konvice na čaj má aspoň tu výhodu, že když si z ní dáte čaj hodně silný, budete si moct v rauši jako správný ET zavolat domů.

Santa Klaus? Mohlo by být i hůř!

Můžeme děkovat zbytkům příčetnosti tvůrce této konvice, že její hubička není umístěna na mnohem horším místě Santova blahobytného těla.

Čaj ze sporťáku

Pokud se dívce na první schůzce chcete pochlubit, že máte sporťák, je to super věc. Ale asi nebude nadšená, když zjistí, že si v něm vaříte čaj.

Čaj pro spisovatele

Možná se to nezdá, ale tahle čajová konvička může najít skvělé uplatnění v domovech spisovatelů. Poskytne jim povzbuzující nápoj a zároveň důrazné připomenutí, co že to chtěli dělat.

Konvice pro knihomoly

Z této konvice si čaj určitě skvěle vychutnáte, když se za zimních večerů zachumláte do pohodlného křesla s oblíbenou knihou. Pokud máte i krb, bude to dokonalé.

Záchodová konvice

A to nejlepší na konec. Schválně, jak byste si asi vy a vaše návštěvy vychutnali čaj z konvice, která je věrným modýlkem WC?

Zdroje obrázků:
http://2.bp.blogspot.com/-z65WE8d-h4c/USNq9O8UfDI/AAAAAAAABIw/vCqtQU196kQ/s400/Tony+Carter+Toilet+Teapot.jpg
http://funandmania-creatives.blogspot.cz/2010/11/creative-and-beautiful-teapots.html
http://www.crookedbrains.net/2011_04_01_archive.html
http://www.yankodesign.com/2007/04/11/zygo-teapot-by-shaun-redsar/
http://www.golberz.com/2010/02/coolest-teapots.html
http://visboo.com/crazy-creative-and-cool-teapots.html/8
https://www.pinterest.com/pin/225180050095405381/
https://wanelo.com/p/3035755/red-phone-booth-teapot
http://img.gadgetsharp.com/2009/12/kitchen/8.jpg
http://eclectables.co.uk/the_nursery/sadler_teapots#
http://4.bp.blogspot.com/-aD8gmQByBi8/TpFISkaTeaI/AAAAAAAADCY/z20yQSfvQm0/s1600/beautiful-tea-pots-07.jpg
http://www.counsellingtutor.com/wp-content/uploads/2013/07/counselling-library-teapot.jpg