Nejsměšnější jména pro marihuanu

Nejsměšnější jména pro marihuanu

autor: | Říj 19, 2021 | Kouření, Konopí | 0 komentářů

Až se vás někdo za hranicemi zeptá, jestli si dáte Yodu, může vám nabízet jointa. V angličtině má marihuana stovky jmen. Ostatně i u nás jich není málo, ale anglicky mluvící huliči jsou experti. Na weed nebo grow zapomeňte. Marjánce říkají nejméně stovkami jmen a některá z nich jsou vážně legrační.

 #1 Trainwreck – ztroskotaný vlak vás vezme do Země Nezemě

Bylo by velmi jednoduché zavtipkovat si, že tenhle název brka prostě jen sděluje, kde tak asi může letitý hulič bydlet. Ale spíš to odkazuje ke skutečnosti, že nás pár prásků tak uvolní, že náš systém a autopilot si taky dají pauzičku.

#2  Whacky tobacky – pořádně praštěný tabáček

Hodně staré, ale pořád dobré. Navíc se to rýmuje a rým prostě vylepší všechno. Ne, že by tenhle zelený tabák ještě potřeboval vylepšit…

#3 Left-handed cigarettes – cigára, která hulíme levačkou

Hezky naznačuje, ale netlačí na pilu. Dá se považovat i za lehce poetický. Díky tomu názvu se sice nesjedeme, ale můžeme ho aspoň ocenit.

#4 Girl Scout Cookies – bez starých známých skautských sušenek to nejde

A navíc je to vlastně docela výstižné srovnání. Tráva, stejně jako sušenky od skautek, je docela návyková, obojího zkonzumujeme fakt hodně a pořád chceme další. Když jsme s nimi hotovi, pár hodin se nemůžeme ani hnout. Jediný problém by mohl nastat se záměnou těchto dvou dobrot.

#5 Yoda – každý potřebujeme svého podivně mluvícího mistra

Tak tohle dává úplně smysl, že? Obojí je zelené. První mluví pomalu, druhé způsobuje, že mluvíme pomalu. První nás učí, jak porozumět celému vesmíru, to druhé se o to pokouší taky. Obojí možná se stejným výsledkem.

#6 Purple Sticky Punch – poslední purpurově lepkavá tečka

Jak vzniklo tohle jméno pro trávu? Podle nás patří k těm nejšílenějším, protože evidentně vzniklo náhodným spojením slov. Někdo se tady asi sjel trochu moc…

#7 Goofy Boots – všichni chtějí hulit Goofyho praštěný boty

Mohl by to být název nového Disney filmu, takže je pro teenagery zatraceně bezpečný. Mohou si o praštěných botách Goofyho povídat celé dny, než rodiče získají podezření. Ale spíš kvůli té permanentně prázdné lednici.

#8 Pack of Rocks – pro hrst šutráků

No co – když někoho vezmete po hlavě pytlíkem šutrů, taky nebude vůbec vědět, kde je a co se děje.

#9 Spicy White Devil – zatraceně ostrej bílej ďábel

Tenhle název pro marjánku zní spíš jako druh pepře. Hm… jaké by to asi bylo, zhulit smotnutý pepř?

#10 Art Supplies – pomůcka pro umělce nestárne

To nejlepší nakonec. Jaké poetičtější a krásnější jméno by mohla vaše milovaná bylinka mít, než právě pomůcka pro umělce? Ostatně není to jen vzdálený krycí název, má hluboký smysl. Taky už vás někdy po dobrém jointu navštívila echt krásná a originální múza?

Zdroje obrázků:
https://pixabay.com/cs/plevel-kou%C5%99-drogy-marihuana-joint-837125/
https://pixabay.com/cs/marihuana-kv%C4%9Bt-zelen%C3%A1-rostlina-101796/