9 znamení, že jste vodním dýmkám upsali svou duši

9 znamení, že jste vodním dýmkám upsali svou duši

autor: | Říj 25, 2021 | Vodní dýmky | 0 komentářů

Občasný kuřák vodních dýmek je vlastně naprosto normální člověk, na kterém není jeho záliba vidět. Kuřáci na život a na smrt ale mají své zvláštnůstky, které je spolehlivě identifikují. Pokud se aspoň v půlce z nich najdete, patříte mezi ty, co bez vodárny nedokážou žít.

#1 Až vzplanou jiskry a vystoupá dým

Vypadá to kolem vás, jako když se všude v dosahu vyrojí maličké černé díry? Ve skutečnosti jsou to místa dopadu meteo… vlastně jisker ze žhavých uhlíků. Nic jim neunikne. Linoleum, matčin koberec, nábytek, ale i pracovní nebo školní papíry a bohužel, také většina vašeho šatstva.

#2 Vaše hlava mapa

Netrefíte sice ani do sámošky naproti svému kutlochu, ale přesto máte v hlavě mapu. Ne tak ledajakou – je to mapa všech čajoven ve vašem městě a vlastně zasahuje ještě pěkný kus do území okolních měst. Je to otázka přežití. Co když se ocitnete na pár hodin bez své shishi?

#3 Vzorná hospodyňka si dělá vždycky zásoby

Máte pocit, že bude konec světa, když se konečně dostanete domů, naplníte vázu a pak si s hrůzou uvědomíte, že vám došel tabák? Ale může být i hůř. Může se vám stát, že jdete pro uhlíky a zjistíte, že v krabičce už není ani jeden…

#4 Jedna socka za druhou

Nikdy si nemůžete dopřát pořádnou večeři v hospodě nebo panáka navíc, ať už vyděláváte, kolik chcete? Je to fuk, protože stejně každou kačku nacpete do tabáků, uhlíků, anebo je utratíte v čajovnách. 

#5 Hledání dokonalosti nikdy nekončí

Když se ohlédnete zpátky, uvědomíte si, že jste strávili měsíce a měsíce testováním různých značek tabáků do vodních dýmek a jejich příchutí. Teď vás čekají roky testování různých tabákových směsí. Hlavně, že už víte, že Al Fakher není šťavnatá nadávka.

#6 Co byste dělali ve Středozemi

Chtěli byste se podívat do Středozemě? Takových nás je… Ale pokud je vaším důvodem touha, dovézt si odtud to nejlepší listí, jste jasní. Vás a vaši vodní dýmku už nikdo nikdy nerozdělí.

#7 Lidé si od vás v tramvaji odsedají

Ne, že byste jim připadali nebezpeční, ale prostě je na vás něco odpudivého. Možná za to může pár kilo melasy, co vám permanentně oblepuje prsty, nebo ten popel, co máte všude na šatech.

#8 Je vám jedno, co jíte?

Je vám celkem jedno, co jíte, ale po každém jídle si musíte dát čouda z vodní dýmky? Řešíte chuť tabákové směsi víc, než chuť jídla? To je další z neklamných známek.

#9 Nejdůležitější společenské téma jsou díry

Pokud považujete za nejdůležitější otázku života a smrti tu, kolik děr do alobalu, můžete být spokojení. Vaše partnerka na doživotí je vodní dýmka.

Děláte aspoň polovinu těchto věcí? Tak vítejte do klubu!

Zdroj obrázku:
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:2008-11-08_Raisa_Sagdejeva_blowing_a_smoke_ring_at_Hookah_Bliss.jpg